انتخاب پايه مورد نظر

حفظ حریم شخصی

آزمون 20 برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است. متن زیر توافق نامه مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربران است، لطفا آن را مطالعه کنید تا بیشتر با نحوه برخورد آزمون 20 با اطلاعاتی که از شما دریافت می کند، آشنا شوید :

 دریافت و استفاده از اطلاعات
آزمون 20 در بخش های مختلف سایت و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را دریافت می کند. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم.

 اطلاعات جهت ثبت نام
در طی مراحل ثبت نام، کاربر باید بعضی از اطلاعات شخصی خود را ارائه دهد. این اطلاعات فقط و فقط برای تماس با کاربر در رابطه با سرویس هایی از آزمون 20 که به آن علاقه نشان داده است، استفاده می شود و برای هیچ فعالیت دیگری استفاده نمی شود. به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده (عضو)، جهت محافظت اطلاعات شخصی و امنیت، شما از یک حساب کاربری که توسط رمز عبور تان محافظت می شود، بهره می برید.

 ذخیره سازی اطلاعات شخصی
اطلاعاتی که در آزمون 20 ذخیره میشوند، اطلاعاتی هستند که توسط خود شما ارائه شده اند. در بخش حساب کاربری وب سایت، میتوانید اطلاعات ارائه شده خود به ما را مشاهده نموده و در صورت نیاز تغییر داده و ویرایش نمایید. همچنین ما اطلاعات دسترسی شما به سیستم را برای حفظ حق کپی رایت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سیستم حفظ میکنیم.

 حفاظت از اطلاعات شخصی
آزمون 20 به هیچ شکلی و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی شما را به افراد و مجموعه های دیگر ارائه نمیدهد. ما در مواقع ضروری یا اعلام اخبار ضروری ممکن است به شما ایمیل و یا پیامک بزنیم، ولی تبلیغات ناخواسته و غیر ضروری برای شما ارسال نمیکنیم.

نحوه تماس با کاربران
مدیران و کارمندان آزمون 20 به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی مستقیما برای شما ایمیل و یا پیامک ارسال نمیکنند و تحت هیچ شرایطی نیز درخواستی از شما نخواهند داشت. اگر ایمیلی و یا پیامکی با چنین مضامینی دریافت کردید آن را نادیده بگیرید. و حتما مراتب را به مدیر وب سایت اطلاع دهید.

مشاهده شدن توسط دیگران
برخی امکانات عمومی وب سایت ممکن است به صورت ناخواسته باعث دیده شدن شما توسط دیگران شوند. برای مثال در صورت درج نظر در وب سایت و یا برنامه ها، دیگران اسم کاربری و یا نام شما را مشاهده میکنند.

 حفظ امنیت
حفظ امنیت یکی از اهداف بسیار مهم آزمون 20 است. ما همیشه سعی میکنیم راهکارهای امنیتی را در برنامه های استفاده شده و همچنین سرور های مورد استفاده خود مدیریت کنیم. ولی امنیت هیچ وقت تضمین شده نیست، تلاش ما ایجاد بهترین محیط امن برای کاربران و در عین حال عدم محدودیت در سرویس های ارائه شده است. پذیرفتن شرایط حفظ حریم خصوصی
اگر تصمیم گرفته اید که از خدمات وب سایت  آزمون 20 استفاده کنید، به این معناست که این متن را مطالعه کرده و آن را پذیرفته اید و محدودیت ها و نتایج حاصل از آن را در چارچوب کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفته اید.

 

دانلود نمونه سوال امتحانی ابتدائي © 2018- , طراح : عليرضا لطفعلي نژاد